Bytový podnik Myjava

Spoľahlivý správca vašej nehnuteľnosti

Viac o BP Myjava

Vyúčtovanie nákladov za dodávky a služby za rok 2022

Bytový podnik Myjava pripravuje pre vlastníkov a nájomcov bytov vyúčtovanie nákladov za dodávky a služby za rok 2022. Preplatky bude vracať na bankový účet.

Prečítať viac Zdielať

Blíži sa koncoročný odpočet vody

Stav svojho vodomeru môžete oznámiť mailom aj prostredníctvom tlačiva.

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

o bytovom podniku

Bytový podnik Myjava sa zaoberá výrobou, distribúciou a predajom tepla, správou bytových domov, nebytových priestorov a ich prenájmom.

V súčasnosti zásobujeme teplom viac ako 4500 domácností, škôl a nebytových priestorov. Zabezpečujeme ich komplexný chod vrátane odborných prehliadok, správu fondu opráv a bankových účtov.

Viac o nás

Výroba a distribúcia
tepla a TÚV

Bytový podnik Myjava vyrába teplo a TÚV a zásobuje nimi obytné domy a nebytové priestory v správe. Teplo vyrába vo vlastných tepelných zdrojoch a distribuuje ho prostredníctvom vlastných odovzdávacích staníc.

Vykurovacie obdobie začína 1. septembra a končí 31. mája nasledujúceho kalendárneho roka. Teplo pre vykurovanie sa vo vykurovacom období začína dodávať pri poklese vonkajšej priemernej teploty vzduchu pod 13 °C počas dvoch za sebou nasledujúcich dní.

Viac o výrobe

Správa budov

Bytový podnik Myjava vykonáva správu v súlade so zákonom č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov. Na základe zmluvy o výkone správy zabezpečuje pre bytové domy a nebytové priestory množstvo dôležitých činností.

Umožňuje realizovať zámery, o ktorých vlastníci rozhodli v rámci plánu rekonštrukcie a modernizácie domu. Vykonáva dozor nad platobnou disciplínou vlastníkov a nájomcov nehnuteľností, pomáha predchádzať problémom a súdnym sporom.

Viac informácií

Voľné pracovné miesta

Hľadáte zamestnanie? Pošlite nám svoj životopis.   Kariéra

ŠTATUTÁRNI ZÁSTUPCOVIA

Ing. Andrej Obrtlík
Konateľ

Ing. Eva Krčová
Konateľ

Ing. Štefan Vystavel
Konateľ

V prípade otázok nás kontaktujte tu.

Podporujeme

V roku 2022 pomohla Podporná asociácia EG 25 kolegom

V roku 2022 pomohla Podporná asociácia EG 25 kolegom

1. 2. 2023

Podporná asociácia EG v roku 2022 podporila 25 spolupracovníkov a ich rodiny. Na pomoc bola vyzberaná celková suma 16 238 EUR.

Prečítať viac   Zdielať

Bytový podnik Myjava a SLOVARM aj v roku 2022 podporili neziskové organizácie na Myjave

Bytový podnik Myjava a SLOVARM aj v roku 2022 podporili neziskové organizácie na Myjave

25. 10. 2022

Dňa 20. 10. 2022 spoločnosti SLOVARM a Bytový podnik Myjava opäť odovzdali finančné dary neziskovým organizáciám z Myjavy.

Prečítať viac   Zdielať